Instytut Piękna

Kosmetyka w Twoim Domu

O mnie

margo wlascicielka"Gdyby nie kobiety, mężczyzna nie wiedziałby, na czym polega prawdziwe piękno natury." 

Józef MaciejewskiNazywam się Małgorzata Wojtyczka, posiadam tytuł magistra kosmetologii. Dodatkowo ukończyłam studia podyplomowe w zakresie kosmetologii w medycynie estetycznej. Na co dzień pracuję jako szkoleniowiec specjalista ds. aparatury medycznej i kosmetycznej. Prowadzę szkolenia w całej Polsce. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo mojego klienta swoją wiedzę w dziedzinie kosmetologii, medycyny estetycznej oraz dermatologii systematycznie pogłębiam na licznych kursach, szkoleniach i kongresach. Co roku odwiedzam targi kosmetyczne w całej Polsce oraz biorę udział w profesjonalnych wykładach. W wolnych chwilach czytam branżowe czasopisma oraz specjalistyczną literaturę. Nieustannie się rozwijam, doskonalę i inwestuję, aby móc dostarczać najlepsze usługi na najwyższym poziomie.

Kosmetologia od zawsze jest moją pasją, w związku z czym do wszystkich zabiegów podchodzę z zamiłowaniem, zaangażowaniem oraz pełnym profesjonalizmem. Każdy klient jest traktowany indywidualnie oraz wyjątkowo.  Chętnie dzielę się z klientami wiedzą i doświadczeniem. Praca sprawia mi wielką przyjemność i satysfakcję, zwłaszcza gdy mam okazję oglądać postępujące efekty zabiegów. Zdaję sobie sprawę jak niski bywa poziom bezpieczeństwa i higieny podczas zabiegów, nawet w stacjonarnych salonach, dlatego sterylizacja i dezynfekcja po każdym zabiegu są dla mnie priorytetem. Używam jak najwięcej jednorazowych materiałów, natomiast przyrządy metalowe najpierw dezynfekuję a następnie sterylizuję w autoklawie. Pracuję wyłącznie na profesjonalnym sprzęcie oraz na kosmetykach najwyższej jakości. Zadowolenie klientki, jej uśmiech na twarzy i polecenie mnie swoim bliskim, to najlepsza nagroda po wykonaniu zabiegu.

Instytut Piękna Margo powstał z obserwacji środowiska i wywiadów przeprowadzonych wśród klientek salonów stacjonarnych. W dzisiejszych czasach coraz trudniej wygospodarować chwilę dla siebie, dlatego wychodzę naprzeciw oczekiwaniom takich klientek. Zabiegi wykonywane w domowym zaciszu, to ogromny komfort fizyczny i psychiczny.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą oraz skorzystania z usług.
Czekam właśnie na Ciebie..

Zadzwoń i umów się już dziś!