Instytut Piękna

Kosmetyka w Twoim Domu

O Salonie

Podstawowe i profesjonalne zabiegi kosmetyczne w Twoim domu
wykonywane przez wykwalifikowanego kosmetologa

Świadczone przeze mnie usługi niczym nie odbiegają od tych oferowanych w stacjonarnych gabinetach. Wszystkie zabiegi wykonuję wyłącznie na profesjonalnych kosmetykach oraz przy użyciu certyfikowanych urządzeń.

KOSMETYKI I APARATURA

Dysponuję profesjonalną aparaturą kosmetyczną renomowanej marki Hebe- posiadam m.in. sprzęt do zabiegów mikrodermabrazji, peelingu kawitacyjnego, mezoterapii bezigłowej i mikroigłowej frakcyjnej oraz fal radiowych.  Dzięki nowatorskiej budowie w jednym mobilnym kuferku można zamknąć funkcje całego gabinetu kosmetycznego. Taki sprzęt pod względem parametrów zastosowanych podczas zabiegu nie różni się od urządzeń w stacjonarnych salonach.

Pracuję wyłącznie na profesjonalnych kosmetykach marek Norel, Bielenda, Farmona, Sesderma, Semilac.

KOSZT WIZYTY I DOJAZD

Przy zamówieniu usługi powyżej 50 zł dojazd na terenie miasta Wrocław jest bezpłatny.
Przy zamówieniu usługi powyżej 100 zł dojazd do 5 km poza teren miasta Wrocław również jest bezpłatny. W przypadku, gdy cena usługi nie przekroczy 50 zł, dojazd na terenie miasta Wrocław jest płatny i ustalany indywidualnie przez telefon.
Jeżeli jesteś zainteresowana dojazdem do dalszych miejscowości- skontaktuj się ze mną telefonicznie lub mailowo- jestem elastyczna i w miarę możliwości na pewno uda nam się spotkać.

GODZINY MOJEJ PRACY

Pracuję codziennie od 8:00 do 21:00. Istnieje możliwość zamówienia wizyty w innych godzinach (jednak wówczas cena zabiegu wzrasta o 50%)

Wizytę można umówić poprzez stronę internetową (formularz kontaktowy), mailowo lub telefonicznie dzwoniąc pod numer telefonu: 666-123-200. Jeżeli nie odbieram to prawdopodobnie wykonuję zabieg- oddzwonię najszybciej jak tylko będę mogła. Można także zostawić wiadomość SMS z prośbą o kontakt.