Instytut Piękna

Kosmetyka w Twoim Domu

Wizyta

wizyta

Mobilny salon kosmetyczny to relaks bez wychodzenia z domu,

to luksus, na jaki możesz sobie pozwolić.


Przed moim przyjazdem proponuję wziąć relaksującą kąpiel lub odprężający prysznic, który wprowadzi Cię w przyjemny nastrój i przygotuje skórę do dalszej pielęgnacji.  Polecam założenie swobodnego stroju, w którym będziesz się czuła komfortowo.

Przed wizytą proszę o przygotowanie miejsca (min. 2 x 3m) do rozłożenia fotela, przygotowanie krzesełka oraz dostępu do bieżącej, ciepłej wody oraz prądu. Na życzenie klienta włączam relaksującą muzykę oraz zapalam świeczki, aby wprowadzić odpowiedni nastrój.

Każdą wizytę rozpoczynam od przeprowadzenia dokładnego wywiadu na temat Twojego stanu zdrowia i kondycji jej skóry. Po wykonaniu demakijażu dokonuję szczegółowej analizy stanu skóry a następnie proponuję odpowiedni zabieg z indywidualnie dobranymi kosmetykami do potrzeb skóry. Podczas wizyty dostajesz kartę zabiegową, gdzie znajdują się wskazania, przeciwwskazania oraz istotne informacje na temat planowanego zabiegu. Opowiadam szczegółowo o zabiegu, odpowiadam na wszystkie pytania i po wykluczeniu przeciwwskazań rozpoczynam zabieg.

Czas trwania poszczególnych zabiegów podany jest w zakładce oferta, przy opisach zabiegów. Należy wziąć pod uwagę dodatkowy czas na przygotowanie stanowiska, przeprowadzenie wywiadu oraz na chwilę relaksu po zakończeniu zabiegu. Przeważnie trwa to ok. 15-20 minut. Przy zabiegach parafinowych czy depilacji, proszę doliczyć dodatkowe 20 minut na rozgrzanie parafiny czy wosku. W tym czasie proponuję wykonanie masażu lub innego zabiegu.

Przy zabiegach na ciało konieczny jest dodatkowo dostęp do bieżącej wody- najlepiej sprawdza się prysznic.

Aby wykonać zabieg manicure potrzebny będzie stolik/ stół i dwa krzesła, w przypadku pedicure wystarczy jedno krzesło.

Higiena i bezpieczeństwo podczas zabiegu zawsze były dla mnie priorytetem i w tej kwestii nie uznaję kompromisów, dlatego używam jak najwięcej jednorazowych artykułów, które po zakończeniu zabiegu wyrzucam. Natomiast narzędzia wielokrotnego użytku (np. głowice aparatury, pesety, miski czy pędzelki), które zostały użyte podczas mojej wizyty, każdorazowo zostają zdezynfekowane i wysterylizowane (posiadam profesjonalny autoklaw oraz myjkę ultradźwiękową) . Do następnej klientki przewożone są w certyfikowanych torebkach.

Niekwestionowanym atutem mojej wizyty w Twoim domu jest możliwość zrelaksowania się po zabiegu- nie musisz od razu wstawać z fotela i się stresować, że za drzwiami czeka kolejna klientka. Przyjechałam do Ciebie i dla mnie w tej chwili Ty jesteś najważniejsza.